KONSULTACIJOS IR TERAPIJA

  Gyventi yra malonė, o žinoti, KAIP -  menas.

Kuo psichoterapija skiriasi nuo psichologinio konsultavimo?

Psichologinį konsultavimą galima prilyginti gaisro gesinimui, nes konsultavimas sprendžia konkrečią problemą klientui atsidūrus sudėtingoje gyvenimo situacijoje. Tuo tarpu psichoterapija apima platesnį problemų spektrą. Taip pat konsultavimo ciklas paprastai yra trumpesnis už psichoterapijos laiką. Psichoterapijos metu galima pasiekti didesnių pokyčių nei konsultuojant, nes terapijos poveikis klientui yra gilesnis.

Psichoterapija tinka tada, kai klientas turi problemų, kurios formavosi kelis mėnesius ar net kelerius ar keliolika metų, ir kurių per kelias psichologines konsultacijas nebūtų įmanoma išspręsti. Psichoterapija taip pat tinka žmonėms, norintiems suprasti save, savo jausmus, elgesį ir norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę.

Mano darbo metodai

Terapinio darbo metu remiuosi šiuolaikinės psichologijos pasiekimais ir universaliomis dvasinėmis vertybėmis, efektyviai taikau įvairias psichoterapijos priemones.


Psichoterapija – tai galimybė pabūti su savimi. Įgyti daugiau išminties. Suprasti save ir ko tikrai norisi. Suprasti, kas vyksta Tavo gyvenime, kas šiuo metu Tau svarbiausia. Labiau save pripažinti. Priimti save. Tai pagalba pereinant nuo kentėjimo, skubėjimo sumažinimo ir visiško atsikratymo iki norimų santykių su kitais žmonėmis ir supančia aplinka kūrimo.

Psichoterapija gyvenimo nepadaro lengvesniu, tačiau ji gali padėti tapti stipresniam, stabilesniam, prisitaikingesniam, nuoseklesniam ir taip labiau įtakoti, kas vyksta jūsų gyvenime, tiek viduje, tiek išorėje. Psichoterapija yra galimybė pažinti ir suprasti save giliau, o tai sukuria platesnę ir gilesnę situacijos, kurią norime pakeisti, viziją.

Siekdama atrasti ir auginti klientų stipriąsias puses remiuosi ne tik schemų terapijos ir kognityvinės elgesio terapijos principais, tačiau taip pat į savo darbą integruoju ir kitų psichoterapinių krypčių metodus:

  • geštalto terapijos,
  • įsisąmoninimu grįstos terapijos ir
  • stiprybėmis grįstos pozityviosios terapijos.

Darbo metodai atrenkami ir suderinami su klientu, atsižvelgiant į jo sunkumus, asmenybę, konsultavimo tikslą ir bendradarbiavimo trukmę.

Priėmimas tik iš anksto susitarus, žr. Kontaktai

  • Kreipdamiesi el. paštu nurodykite savo sunkumų pobūdį bei kokios pagalbos ieškote/tikitės.
  • Terapinio seanso trukmė - 1 val. Kaina - 45 Eur.

Konsultavimo paslaugą teikiu ir internetu. Konsultacijos/terapinės sesijos per Zoom - patogus bendravimo būdas tuo atveju, kai šalyje, kurioje esate, nėra psichoterapeuto, kalbančio lietuvių kalba, arba nėra galimybės susitikti tiesiogiai.